Türkiye İthal Market

Türkiye İthal Market sitesi kişilerin günlük hayatta ulaşmak istedikleri ancak market raflarında çok da yer almayan ürünleri satışa sunar. Dünya mutfağı yemeklerini evinde yapmak isteyen kişiler için dünya mutfağı malzemeleri sitenin içerisinde yer alır. Herkesin evinde istediği mutfağı yapabilmesi ve yemek seçeneklerine yenilerini eklemesi adına istedikleri malzemeler adreslerine kargo yolu ile gönderilir. Bu sayede kişiler markete gitmeye gerek kalmadan, çeşitli ürünleri elde edebilirler. Üstelik site içerisindeki ürün çeşitliliği sayesinde, market raflarında rastlanmayan ürünler de bulunabilir. Özellikle küçük şehirlerdeki marketlerde ürün çeşitliliği azdır. Bu yerlerde dünya mutfağı yemeklerine rastlamak da mümkün değildir. Bu nedenle de kişiler evde kendilerine bu imkanı sunabilirler. Türkiye İthal Market ile birlikte artık istenilen market ürünleri kolaylıkla temin edilebilmektedir.

Vizyonumuz

Yıllardır sektör içerisinde hizmet veren firmamız, mutfaklara daha farklı bir bakış açısı getirilmesine yardımcı olmayı amaçlar. Yalnızca restoran, market gibi toptan ürün satışı yapan yerlere değil, perakende olarak da ürün almak isteyen kişiler için hizmet vermektedir. Zaman geçtikçe müşteri kitlesini arttıran firmamız ile alışveriş artık daha keyifli bir hale gelmektedir. Dünya mutfağı için malzemelerin yanı sıra, vegan ürünler de site içerisinde yer alır. Bu sayede kişiler ağız tadına uygun ve ideal ürünleri kolay bir şekilde elde edebilirler.

Sitemiz müşteriye sunduğu ürün çeşitliliğin yanı sıra doğru bir hizmet sunmayı da amaçlar. Daima güler yüzlü olarak hizmet sunar ve müşteri memnuniyetini esas alır. Böylelikle kişiler ürün hakkında soru sormak ya da işlemler sırasında ekleme yapmak istediklerinde müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirler. Kişiler istedikleri her an destek alabilir ve güvenli bir şekilde ürünlerini teslim alabilirler. Market alışverişini kolaylaştıran sistemi ile birlikte Türkiye İthal Market ürünleri adreslere teslim etmektedir. Canlı destek ekibi her an müşterilere destek olmak amacı ile hizmet vermekte ve işlemlerin en kısa sürede olması için yardımcı olmaktadır.

Ürün Çeşitliliği

 

Evinde Meksika ya da Uzak Doğu mutfağına dair yemek yapmak isteyen kişiler site içerisinde kolaylıkla malzeme bulabilirler. Site içerisinde enginar kalbi alessia ve viru çeşitleri ile Meksika mutfağında yaygın olarak kullanılan malzemeler de bulunabilir. Ayrıca bambu filizi ve beyaz kuşkonmaz gibi mutfakta önemli dokunuşlar yapılmasını sağlayan malzemeler de sitede satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra farklı mutfaklara ait yemekler yapmak isteyen kişiler için mutfaklara dair önemli malzemeler de sitede yer alır. Her mutfağa ait malzeme site içerisinde güvenli bir şekilde kişilere temin edilebilmektedir.

Uzak Doğu mutfağı yemekleri için gereken malzemeler de siteden kolay bir şekilde temin edilebilmektedir. Kişiler yalnızca internet sitesi üzerinden giriş yaparak kolay bir şekilde sepetlerini oluşturabilir ve sepetlerini onaylayarak siparişlerini gerçekleştirebilirler. Daima müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini oluşturmaktadır. Türkiye üzerinde marketlerde az bulunan ya da bulunmayan ürünlerin kolay bir şekilde erişilebilmesi adına Ticimax e-ticaret olarak hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

Sitede satılan yüzlerce ürün içerisinde konserve ürünler de bulunmaktadır. Günümüzde kişilerin en fazla ihtiyaç duyduğu şey zamandır. Konserve yemekler de kişilere zaman kazandırır ve kısa bir sürede dünya mutfağındaki yemeklere ulaşmaya yardımcı olur. Bu nedenle kısa zaman içerisinde dünya mutfağı yemekleri yapmak isteyen kişiler için siteden alışveriş yapmak daha kolay olacaktır. Üstelik site üzerinde tek tıklama ile sipariş verilen malzemeler, kişilerin adreslerine teslim edilecektir. Market alışverişinde zaman kaybedilmemesi ve yüzlerce ürüne ulaşılabilmesi adına Türkiye İthal Market kişilere hizmet vermektedir.